لطفاً کليه فايل هاي قابل دانلود در اين سايت، مخصوصاً فايل هاي پيوست شده را با نرم افزارهاي مخصوص مديريت دانلود، دريافت نماييد مانند نرم افزار دانلود منيجر که در این لينک قابل دريافت و نصب است http://mcaf.ee/6wz9g در صورت عدم استفاده از نرم افزارهاي مخصوص دانلود و استفاده از دانلود منيجر داخلي مرورگرها احتمال دانلود ناقص فايل ها وجود دارد
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    تازه وارد

پیش فرض خودآموز یادگیری زبان انگلیسی آبی نگار

این خودآموز، زبان انگلیسی را با استفاده از گوشهایتان بجای چشمهایتان به روش کودکان به شما یادخواهد داد. متد استفاده شده در این خودآموز که مانند یک معلم خصوصی عمل کرده و گام به گام مهارت های زبان مانند مکالمه، درک مطلب، معنی لغات، گرام،... را به شما آموزش می دهد.
    به راستی که بهترین یادگیرندگان زبان انگلیسی کودکان هستند، چرا؟
    علت این امر آن است که آنها گرامر نمی خوانند و از کتاب های درسی زبان را یاد نمی گیرند. آنها از شیوه ها و " قواعد" بسیار خاص و منحصر به فردی برای یادگیری استفاده می کنند.
    و این قواعد همان 7 قانون طلایی پکیج آموزش زبان آبی نگار هستند و شما قطعاً می توانید از طریق ارتباط با ایمیل یا ارسال پیام کوتاه با آنها آشنا شوید.
    چه می شد اگر می توانستید بهترین طرز تلفظ، بازه لغات بسیار زیاد، و گرامر را خودکار و به سادگی یاد بگیرید؟ آیا این هیجان انگیز نیست؟
    اگر به شما بگوییم که وقتی استفاده از سیستم صحیح را یاد بگیرید، یادگیری گرامر زبان انگلیسی به راستی خیلی ساده خواهد بود، آیا احساس خوشایند تری نسبت به یاد گیری زبان انگلیسی نخواهید داشت؟
    بله ، درست است! گرامر انگلیسی ساده است، ساده تر از آنچه فکر کنید، اما به شرط آنکه آن را درست یاد بگیرید. و قطعاً راه درست آن خواندن قواعد گرامری نیست.
    شما باید گرامر را با شهود و درک مستقیم یاد بگیرید . باید گرامر را ناخوآگاه یاد بگیرید. باید گرامر را به صورت طبیعی یاد بگیرید.
    باید گرامر را به سادگی و بدون تلاش یاد بگیرید_ درست مانند کودکان.
    خودآموز آبی نگار این متد را به کاربران عرضه میکند و تاثیر بسزایی در یادگیری ما خواهد داشت
    برای اطلاعات بیشتر به سایت www.abienglish.com مراجعه نمایید
    ویرایش توسط mahmodi : 10-19-2010 در ساعت 14:57

تازه وارد

با سلام
    من کلاسهای مختلفی برای یادگیری زبان رفتم ولی تاثیر چندانی در یادگیری من نداشته اما با استفاده از این خودآموز پیشرفت چندانی در یادگیری داشتم
    خودآموز آبی نگار شیوه منحصر به فردی که با آن لغات و دستور زبان را بدون مطالعه یاد می گیرید:
    برای این کار، به داستان های کوتاه گوش داده و پاسخ دهید. به طور خودکار انگلیسی را یاد بگیرید بدون اینکه مطلقاً مطالعه کرده و یا حفظ کنید.
    یک شیوه یادگیری عمیق که به شما کمک می کند انگلیسی را به طور خودکار به کار ببرید.
    لغات و گرامر انگلیسی را برای همیشه به خاطر بسپارید – و خودکار از آنها استفاده کنید.
    شیوه ایی که با آن زبان انگلیسی را با آرامش از طریق گوش دادن به مقالات انگلیسی واقعی در مورد موضوعات جالب یاد می گیرید.
    شیوه ایی که خواندن قواعد دستور زبان انگلیسی را کنار می گذارید و در عوض همچون کودکان به طور طبیعی قواعد دستور زبان را یاد می گیرید

تازه وارد

یادگیری یک پروسه طبیعی و خودجووش است هراندازه بیشتر در تمرینها تلاش کنیم به همان اندازه به اطلاعات و معلومات افزوده میشودبعد از اینکه این فرایند را گذراندید این تکنیک توانایی گوش کردن را قوت می بخشد با گوش دادن مکرر شما به صورت خودکار صحبت میکنیدسعی کنید تا مفهوم آن مطب را با کمک معلومات- متدها- تجربیات شخصی و حدس درک کرده برداشت کنید

تازه وارد

برای یاد گرفتن دو نکته که خیلی مهم هستش 1-زمان یادگیری هست (چه موقع خوبه برای یادگیری)2-تمرکز هستش

تازه وارد

آموزش زبان انگلیسی نصرت هم روش بسیار خوبی است برای یاد گیری زبان انگلیسی بدون معلم نسخه مخصوص موبایل آنرا می توانید از سایت زیر در 90 روز با حجم بسیار کم دریافت کنید.
    http://bindownload.com/archives/1386...rat_2_free.php

تازه وارد

آيا اجازه موسسه نصرت را دارد

تازه وارد

نقل قول نوشته اصلی توسط allesan نمایش پست ها
    آيا اجازه موسسه نصرت را دارد
    من از طر یق سرچ اینترنت پیدا کردم. بنا براین نمی دونم که کسانی که این برنامه را گذاشتند اجازه گرفتند یا خیر؟

تازه وارد

با سلام
    پس از تحقیقات زیاد و تجربه ای که داشتم نهایتا به بسته ای رسیدم که همه ما ها با همین روش زبان مادری رو یادگرفتیم،من استفاده می کنم و خیلی راضی تر هستم از کلاسهایی که فقط وقتم رو می گرفتن،من الان فیلمهای انگلیسی بدون زیر نویس رو تا 70% صحبتهاشو نو متوجه میشم.توصیه می کنم یه سری به این سایت بزنین اگر هرکسی هم میگه نماینده آقای A.jay هستم دروغه فمن تحقیق کردم .
    خلاصه ای از کاور بسته هاشو براتون تایپ می کنم خودتون هم به ای سایت سر بزنین خیر می بینین،قدر وقت و پولتون رو بدونین.
    http://www.itmental.com/tabid/310/Ca...7/Default.aspx
    یک واقعیت در مورد آموزش زبان انگلیسی :
    واقعیت این است که اگر باز هم به خواندن انگلیسی با متدی که تاکنون استفاده می کردید، ادامه بدهید، هرگز نمی توانید انگلیسی را به خوبی صحبت کنید و همیشه این مشکل با شما خواهد بود!!
    با استفاده از مجموعه های این سیستم با تقویت لیسنینگ شما تحول عظیمی در یادگیری زبان انگلیسی و بخصوص مکالمه شما صورت می گیرد چرا که تنها راه یاد گرفتن مکالمه شنیدن و استفاده از گوش است نه خواندن و استفاده از چشم.
    شما با استفاده از سیستم آموزش انگلیسی آسان (Effortless English ) :
    بدون مطالعه به طور باورنکردنی لغات بسیار زیاد و گرامر را بدون مطالعه و حفظ کردن یاد می گیرید.(مانند کودکان)، با گوش کردن و پاسخ دادن به Mini-Stories
    اگر گرامر را با متد صحیح بدون مطالعه کتاب گرامر به آسانی یاد بگیرید و در مکالمه بدون تفکر انگلیسی را بدون مشکل گرامری صحبت کنید هیجان زده نمی شوید !!!!
    اگر شما از این سیستم جدید استفاده کنید، به آسانی می توانید انگلیسی خود را تقویت کنید و ظرف ۶ ماه یا کمتر قدرت مکالمه انگلیسی شما به طور باور نکردنی تحول می یابد !
    زمانی که شما از سیستم آموزش انگلیسی آسان (Effortless English ) استفاده می کنید، لغات بسیاری را خیلی سریع و بدون حفظ کردن یاد می گیرید، گرامر را به خوبی درک می کنید و مهمتر از همه اینکه هرگز در حین مکالمه یا گوش دادن به انگلیسی در ذهنتان ترجمه نمی کنید !!! اتوماتیک وار متوجه می شوید و اتوماتیک وار صحبت می کنید. انگلیسی را خیلی سریع و بدون فکر کردن صحبت می کنید.گرامر را به راحتی بدون تفکر در مکالمات خود به کار می برید !
    گرامر را بدون مطالعه حتی یک کتاب گرامر به خوبی و عمیقاً به طور غیر مستقیم یاد می گیرید (مانند کودکان)، این سیستم بر اساس آموزش زبان انگلیسی به روشی که کودکان زبان مادری خود را یاد می گیرند پایه گزاری شده.
    به راحتی نمره مکالمه خود را در آزمون های تافل و آیلتس بالا می برید.
    در واقع مبتکر این متد عقیده دارد که با این روش می‌توانید ۴ تا ۵ بار سریع‌تر، و ساده‌تر زبان انگلیسی را یاد بگیرید، آن‌هم بدون آن‌که وارد قوانین دست و پا گیر دستور زبان بشوید.

تازه وارد

بهترین راه برای خوب یاد گرفتن زبان و به خصوص حرف زدن و شنیدن دیدن سریال و فیلم با زبان انگلیسیه. هر کلاس زبانی که میرین یا هر جوری که انگلیسی رو یاد می گیرین در کنارش دیدن این سریال ها و فیلم ها رو فراموش نکنین و حتما بدون زیرنویس فارسی فیلم ببینین.