لطفاً کليه فايل هاي قابل دانلود در اين سايت، مخصوصاً فايل هاي پيوست شده را با نرم افزارهاي مخصوص مديريت دانلود، دريافت نماييد مانند نرم افزار دانلود منيجر که در این لينک قابل دريافت و نصب است http://mcaf.ee/6wz9g در صورت عدم استفاده از نرم افزارهاي مخصوص دانلود و استفاده از دانلود منيجر داخلي مرورگرها احتمال دانلود ناقص فايل ها وجود دارد
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

Threaded View

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد75 نمایش پست ها
    با سلام
    دانش آموز دبیرستانی هستم که در یکی از دبیرستان های برتر تهران(انرژی اتمی ) درس میخوانم
    خانواده مذهبی ندارم ولی شدیدا علاقه مند به ورود به حوزه علمیه هستم لطفا مرا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    همانطور که در این لینک ( + ) آمده است

سلام
    واقعا روز مصاحبم یادم نمیره...
    ...
    بعدم که برای گرفتن نتیجه ها به مرکز مراجعه کردم دیدم یه عالمه اسم زدین توی لیست قبولیا؛ شاید بیشتر از اونایی که امتحانم داده بودن تازه...
    بعدم یکی از رفقام که با هم ثبت نام کرده بودیم ولی اوشون امتحان نداده بود هم قبول شده بود(!!!!!!!)
    -------------------
    سلام وادب
    بله قبول دارم
    خیلی روال دقیقی نداره حالا خوب شده شما قبول شدین،
    شما می توانید یک سال صبر کنید و برای شرکت در آزمون کتبی ورود به حوزه که معمولاً حدود اردیبهشت ماه برگزار می شود ثبت نام کنید ولی بهرحال
    در صورتی که واقعاً فکر می کنید که شما فردی با هوش و استعداد مناسب هستید و می دانید که تأخیر یکساله برای ثبت نام و شرکت در آزمون کتبی حوزه در سال آینده شما را دچار ضرر خواهد کرد، در صورتیکه نتوانسته اید امسال در آزمون کتبی ورود به حوزه ثبت نام و شرکت کنید نگران نباشید به احتمال زیاد با مراجعه به کمیسیون خاص [ احتمالاً اسم کاملش کمیسیون موارد خاص باشد] مشکل شما حل می شود و ان شاء الله عدم ثبت نام و شرکت در آزمون کتبی ورود به حوزه مشکلی برایتان بوجود نخواهد آورد، برای مراجعه به کمیسیون خاص [کمیسیون موارد خاص] حوزه علمیه قم به مرکز مدیریت حوزه علمیه قم مراجعه نمایید، تصور می کنم علی القاعده تمامی مراکز مدیریت حوزه در استانها نیز دارای کمیسیون خاص خود باشند.
    [البته مقصود مراجعه به کمیسیون خاص قبل از شروع دوره تابستانی اختبار و تثبیت است ، از تأثیر داشتن مراجعه به کمیسیون موارد خاص بعد از شروع یا تمام شدن دوره تحصیلی تابستانی بی اطلاعیم].

یادآوری می گردد برای ورود به حوزه های علمیه الزامی به داشتن یکی از دو مدرک سیکل یا دیپلم وجود ندارد یعنی کلیه داوطلبان بعد از قبولی در سیکل(قبولی سوم راهنمایی)، اول دبیرستان یا دوم دبیرستان ... می توانند برای ورود به حوزه داوطلب شوند و الزاماً نباید حتماً یا مدرک سیکل داشته باشند یا مدرک دیپلم، بلکه دانش آموزان در حال تحصیل در مقاطع بین سوم راهنمایی و دیپلم مثل دوم دبیرستان، هم می توانند برای ورود به حوزه داوطلب گردند.
    ویرایش توسط سیدمحمدحسین طباطبایی : 07-01-2013 در ساعت 18:56

Tags for this Thread